APDAILOS PASLAUGOS
Specializuota statybinių apdailos darbų įmonė
Sveiki atvykę


 Matyt esame jau taip sutverti, kad geriau jaučiamės estetiškoje aplinkoje kurią kuriant yra įgyvendintos ir mūsų pačių idėjos ir svajonės. Gražesnis ir jaukesnis nuosavas būstas, įrengtas pagal savo skonį - tai geriausia vieta žmogui būti ir gyventi. Tačiau dauguma iš mūsų kurdami savo aplinką ir norėdami įgyvendinti savo idėjas dažniausiai neturime tam patirties ir laiko arba bandome daug kartų, mokydamiesi iš klaidų. Bet norėtume tiesiog statyti ir gyventi iš karto "tvirtai, patogiai ir gražiai". Tam reikia žinių ir patirties, o tai ir turi ir gali jums pasiūlyti mūsų įmonės komanda.


 

 

 


  Mes teikiame apdailos darbų ir interjero įrengimo paslaugas nuo 1997 metų. Per įmonės gyvavimo laikotarpį esame atlikę darbus įvairiausios paskirties objektuose tiek visuomeninės paskirties tai - biuruose, parduotuvėse, autoservisuose ir gamybinėse patalpose tiek gyvenamosios paskirties tai - gyvenamuose namuose, poilsio sodybose ir butuose. Paslaugas teikiame Vilniaus, Ukmergės, Kauno, Panevėžio, Molėtų, Kėdainių ir Širvintų miestuose ir rajonuose, bet pakviesti savo klientų arba jų rekomenduoti galime atlikti užsakymus ir kituose Lietuvos miestuose.


 


 Apdailos ir interjero įrengimo darbus galime atlikti ir pagal kliento žodinius norimo rezultato apibūdinimus ir pagal architekto arba interjero dizainerio parengtus projektus. Technologiškai galime atlikti daugumą kliento pageidavimų ir nestandartinių sprendimų kuriant interjerą, o taip pat visada klientui stengiamės patarti  ir kaip tuos sprendimus įgyvendinti mažiausiomis sąnaudomis. Mūsų pastovus domėjimasis naujomis darbų atlikimo technologijomis bei medžiagomis, bei jų naudojimas atliekant darbus, leidžia mums pasiūlyti klientams ne tik kokybišką, tačiau ir reikalaujančią mažiau laiko priežiūrai, bei daug ilgiau išlaikančią naujumo pojūtį apdailą.


 

 

 


 Kadangi dirbame statybose ir atliekame apdailos ir interjero įrengimo darbus jau daugiau kaip dešimtmetį, esame susidūrę su daugybe įvairiausių statybinių medžiagų ir darbų atlikimo technologijų, todėl patys esame matę koks jų ilgaamžiškumas bei patikimumas. Tas mums leidžia teisingai parinkti medžiagas ir technologijas atliekant darbus ir klientui pasiūlyti tik medžiagas ir technologijas kurios bus ilgaamžės, patikimos ir tinkamos numatytiems darbams atlikti. Su mumis dirbantiems klientams taip pat visada suteiksime ir patarimus kaip reikia prižiūrėti apdailai panaudotas medžiagas, kad apdaila ilgiau išliktų kaip įmanoma mažiau nusidėvėjusi, jauki ir maloni akiai.


 

  


 Vykdydami darbus mes užtikriname aukštą darbo kultūrą, palaikome švarą ir tvarką darbo vietoje kiek tai leidžia darbų specifika. Kadangi esame atlikę nemažai kapitalinio ir einamojo remonto darbų turime patirties kaip organizuoti ir vykdyti, esant būtinybei, darbus kurie atliekami bute, gyvenamajame name ar įstaigoje kur kartu yra gyvenama arba dirbama, užtikrinant kuo mažesnį statybos suteikiamą diskomfortą. Taip pat atliekame valymo darbus patalpose, kuriuose buvo vykdomi statybos ir apdailos darbai. Teikiame ir įvairias įsikūrimo paslaugas, surenkame baldus, pajungiame buitinę techniką, kabiname paveikslus ir įvairius vonios, virtuvės taip pat kitokius buities aksesuarus.


 

 

 Dėl užsakymų ir papildomos informacijos kreiptis tel. +37069831007 arba el.p. erlandas@apdailospaslaugos.lt